591976

69A. HELENE SCHJERFBECK, JOHAN LUPANDER.

Sign. 1877. Blandteknik 21x14 cm.

Följerätt
Ja
Proveniens

Gösta Stenman.

Utropspris
12 000 - 15 000 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.