69A
591976
Helene Schjerfbeck
(1862-1946)

JOHAN LUPANDER.

Sign. 1877. Blandteknik 21x14 cm.

Utropspris:

12 000 - 15 000 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Gösta Stenman.