72
583580

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
700 - 1 000 EUR
8 030 - 11 500 SEK
733 - 1 050 USD
Klubbat pris
1 600 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

TALLAR VID STRANDEN.

Sign. Etsning 24x31,5 cm.