73
577444

Eero Järnefelt

(Finland, 1863-1937)
Utropspris
800 - 1 000 EUR
9 020 - 11 300 SEK
835 - 1 040 USD
Klubbat pris
3 600 EUR
Eero Järnefelt
(Finland, 1863-1937)

UTSIKT ÖVER KOLI.

Sign. Mjukgrundsetsning 25x32,5 cm.

Malme nr. 26.