85
566278

Amelie Lundahl

(Finland, 1850-1914)
Utropspris
1 500 - 2 000 EUR
17 000 - 22 700 SEK
1 570 - 2 090 USD
Klubbat pris
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist finländsk design
+358 (0)40 1284 977
Amelie Lundahl
(Finland, 1850-1914)

AMELIE LUNDAHL, akvarell, signerad.

Morgonstämning. 17,5x23,5 cm.

Ej examinerad ur ram.