89
587855

Victoria Åberg

(Finland, 1824-1892)
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
20 900 - 31 300 SEK
2 260 - 3 390 USD
Klubbat pris
2 200 EUR
Victoria Åberg
(Finland, 1824-1892)

LANDSKAP.

Sign. 1863. Olja på duk 74x100 cm.