98
575811

Eero Snellman

(Finland, 1890-1951)
Utropspris
400 - 600 EUR
4 450 - 6 670 SEK
422 - 633 USD
Klubbat pris
1 200 EUR

Eero Snellman
(Finland, 1890-1951)

MOTIV FRÅN PARIS.

Sign. Paris 1913. Olja på skiva 21x27 cm.