Madeleine Pyk – en samling F769

GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.

GOLVLAMPA. Itsu. 1950-tal.

Mässing, skaftet beklätt med rotting. Höjd 133 cm.

En skruv saknas och sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 750
18 428
2 010
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (19 bud)
20 apr 2015 16:25
1 750 EUR
20 apr 2015 16:25
1 700 EUR
20 apr 2015 16:24
1 650 EUR
20 apr 2015 16:24
1 600 EUR
20 apr 2015 16:24
1 600 EUR
17 apr 2015 14:54
1 550 EUR
17 apr 2015 14:54
1 500 EUR
17 apr 2015 14:54
1 500 EUR
17 apr 2015 14:45
1 050 EUR
17 apr 2015 14:45
1 000 EUR
17 apr 2015 14:45
1 000 EUR
12 apr 2015 9:25
880 EUR
12 apr 2015 9:25
860 EUR
9 apr 2015 18:33
820 EUR
5 apr 2015 23:51
800 EUR
5 apr 2015 23:51
790 EUR
3 apr 2015 22:16
770 EUR
3 apr 2015 22:16
750 EUR
2 apr 2015 21:38
640 EUR