Nikolai Evguenievich Vetchtomov

(Ryssland, 1923-2007)
(Ryssland, 1923-2007)

NIKOLAI EVGUENIEVICH VETCHTOMOV, "STENFALL 2".

Sign. -89. Akvarell 63x68 cm.

Klubbat pris
660
6 956
755
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (6 bud)
21 maj 2015 12:00
660 EUR
21 maj 2015 11:59
640 EUR
21 maj 2015 11:59
620 EUR
21 maj 2015 11:16
600 EUR
14 maj 2015 9:12
90 EUR
14 maj 2015 7:14
30 EUR