Madeleine Pyk – en samling F769

Veikko Marttinen

(Finland, 1917-2003)
Veikko Marttinen
(Finland, 1917-2003)

VEIKKO MARTTINEN, STILLEBEN.

Sign. -70. Olja på skiva 69x68 cm.

Klubbat pris
1 600
16 864
1 831
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (14 bud)
20 apr 2015 16:20
1 600 EUR
20 apr 2015 16:20
1 510 EUR
20 apr 2015 16:19
1 260 EUR
20 apr 2015 16:18
1 210 EUR
20 apr 2015 16:17
930 EUR
20 apr 2015 16:10
870 EUR
20 apr 2015 16:09
850 EUR
20 apr 2015 16:08
830 EUR
20 apr 2015 16:05
810 EUR
20 apr 2015 16:02
790 EUR
20 apr 2015 16:00
770 EUR
20 apr 2015 15:27
700 EUR
19 apr 2015 9:16
650 EUR
2 apr 2015 19:40
550 EUR