Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Calla. Sign. G. Nyman. Riihimäen Lasi Oy.

Grönt glas, opalinfång. Höjd 21,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 250
14 338
1 308
Utropspris
1 300 EUR
Budhistorik (12 bud)
9
20 apr 2015 16:30
1 250 EUR
8
20 apr 2015 16:30
1 200 EUR
8
19 apr 2015 16:58
1 000 EUR
5 apr 2015 7:24
925 EUR
3 apr 2015 22:46
901 EUR
3 apr 2015 10:03
800 EUR
3 apr 2015 0:15
777 EUR
2 apr 2015 17:30
600 EUR
2 apr 2015 13:38
500 EUR
2 apr 2015 13:35
350 EUR
2 apr 2015 10:23
250 EUR
2 apr 2015 9:02
30 EUR