VÄGGLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu, 1960-tal.

Mässing. Höjd 25 cm, diam. 21 cm.

Sedvanligt slitage, ej fuktionstestad.

Klubbat pris
1 400
16 058
1 465
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (29 bud)
8
20 apr 2015 15:28
1 400 EUR
20 apr 2015 15:28
1 351 EUR
20 apr 2015 15:27
1 150 EUR
20 apr 2015 15:27
1 100 EUR
20 apr 2015 15:27
1 051 EUR
20 apr 2015 15:26
979 EUR
20 apr 2015 15:26
959 EUR
20 apr 2015 15:14
750 EUR
20 apr 2015 15:14
730 EUR
20 apr 2015 15:12
708 EUR
20 apr 2015 15:12
688 EUR
20 apr 2015 15:12
665 EUR
20 apr 2015 15:12
645 EUR
20 apr 2015 7:02
625 EUR
19 apr 2015 10:03
605 EUR
19 apr 2015 10:03
600 EUR
19 apr 2015 10:02
580 EUR
19 apr 2015 10:02
560 EUR
19 apr 2015 10:02
540 EUR
19 apr 2015 10:02
520 EUR
19 apr 2015 10:02
500 EUR
19 apr 2015 10:02
480 EUR
19 apr 2015 10:02
460 EUR
19 apr 2015 10:02
440 EUR
17 apr 2015 14:37
420 EUR
17 apr 2015 14:37
400 EUR
10 apr 2015 8:18
320 EUR
6 apr 2015 20:08
300 EUR
2 apr 2015 11:37
30 EUR