Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, FÅTÖLJ. Stämpelmärkt Hiort Tuote. 1950-tal.

Stoppad beige klädsel och betsade ben. Höjd 100 cm, bredd 74 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 250
14 225
1 327
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (31 bud)
9
23 apr 2015 16:36
1 250 EUR
23 apr 2015 16:36
1 200 EUR
23 apr 2015 16:35
1 100 EUR
9
23 apr 2015 16:34
1 050 EUR
23 apr 2015 15:03
1 000 EUR
8
23 apr 2015 15:03
990 EUR
23 apr 2015 14:40
970 EUR
8
23 apr 2015 14:40
950 EUR
23 apr 2015 14:38
920 EUR
8
23 apr 2015 14:38
900 EUR
23 apr 2015 14:37
880 EUR
8
23 apr 2015 14:37
860 EUR
23 apr 2015 10:57
820 EUR
8
23 apr 2015 10:57
800 EUR
23 apr 2015 10:56
750 EUR
8
23 apr 2015 10:56
730 EUR
22 apr 2015 18:26
701 EUR
22 apr 2015 18:26
681 EUR
22 apr 2015 18:26
661 EUR
22 apr 2015 18:26
641 EUR
11 apr 2015 18:11
621 EUR
11 apr 2015 18:11
601 EUR
11 apr 2015 18:11
540 EUR
11 apr 2015 18:11
520 EUR
7 apr 2015 9:33
500 EUR
6 apr 2015 21:27
350 EUR
6 apr 2015 6:44
150 EUR
5 apr 2015 21:45
51 EUR
3 apr 2015 9:26
40 EUR
2 apr 2015 20:05
35 EUR
2 apr 2015 18:07
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

654. Lotte Laserstein, Stilleben med lila blommor.
Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
42 000

ditt bud
40 000

ditt bud
38 000

ditt bud
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
Aktuellt bud:
42 000 SEK