Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, SKÅL. Näckros. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Ljusblå/violett (neodym) fasetterad kristall. Diam. 27 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
1 700
19 346
1 805
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (29 bud)
20 apr 2015 12:10
1 700 EUR
8
20 apr 2015 12:09
1 650 EUR
20 apr 2015 12:09
1 630 EUR
8
20 apr 2015 12:09
1 580 EUR
20 apr 2015 12:09
1 530 EUR
8
20 apr 2015 12:08
1 480 EUR
20 apr 2015 12:08
1 430 EUR
8
20 apr 2015 12:08
1 380 EUR
20 apr 2015 12:08
1 330 EUR
8
19 apr 2015 16:56
1 280 EUR
19 apr 2015 16:56
1 230 EUR
18 apr 2015 9:09
1 000 EUR
17 apr 2015 21:50
980 EUR
17 apr 2015 21:50
960 EUR
17 apr 2015 21:50
940 EUR
9 apr 2015 15:30
920 EUR
7 apr 2015 10:45
900 EUR
7 apr 2015 10:45
881 EUR
5 apr 2015 7:59
821 EUR
3 apr 2015 22:44
801 EUR
3 apr 2015 22:44
800 EUR
3 apr 2015 22:44
721 EUR
3 apr 2015 22:44
701 EUR
3 apr 2015 22:43
640 EUR
3 apr 2015 22:43
620 EUR
2 apr 2015 23:16
600 EUR
2 apr 2015 18:47
500 EUR
2 apr 2015 13:44
300 EUR
2 apr 2015 9:00
30 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

672. Malin Gyllenstierna, Utan titel.
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
Budhistorik
110 000

ditt bud
105 000

ditt bud
100 000

ditt bud
95 000

ditt bud
Aktuellt bud:
110 000 SEK