Eric Hynynen

(Finland, Född 1971)
Eric Hynynen
(Finland, Född 1971)

ERIC HYNYNEN, "RAVEN".

A tergo sign. Olja på duk 75x100 cm.

Klubbat pris
960
10 877
1 002
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (9 bud)
20 apr 2015 15:18
960 EUR
20 apr 2015 15:15
940 EUR
20 apr 2015 13:43
920 EUR
20 apr 2015 13:35
900 EUR
20 apr 2015 9:34
800 EUR
17 apr 2015 12:37
700 EUR
17 apr 2015 12:31
650 EUR
17 apr 2015 12:31
620 EUR
9 apr 2015 15:07
400 EUR