Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna Susi
(Finland, Född 1967)

NANNA SUSI "NÄRVARO".

A tergo sign. 1995. Olja på duk 87x172 cm.

Klubbat pris
2 000
22 940
2 093
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (20 bud)
11
21 apr 2015 17:18
2 000 EUR
11
21 apr 2015 17:17
1 800 EUR
8
21 apr 2015 17:04
1 650 EUR
10
21 apr 2015 16:30
1 600 EUR
9
21 apr 2015 12:20
1 500 EUR
21 apr 2015 6:29
1 300 EUR
8
21 apr 2015 2:52
1 250 EUR
20 apr 2015 22:05
1 200 EUR
8
20 apr 2015 22:01
1 150 EUR
20 apr 2015 21:44
1 100 EUR
8
20 apr 2015 21:35
1 000 EUR
19 apr 2015 21:43
830 EUR
19 apr 2015 14:35
720 EUR
18 apr 2015 15:59
640 EUR
16 apr 2015 15:22
620 EUR
11 apr 2015 23:37
600 EUR
9 apr 2015 16:36
420 EUR
3 apr 2015 10:32
400 EUR
3 apr 2015 7:54
160 EUR
2 apr 2015 22:06
150 EUR