MATTA. Funkis, Kiikan Kutomo, 1930-tal.

Geometriskt formad dekor i pastellfärger. Ca 398x291 cm.

Slitage, fläckar, fransskador.

Klubbat pris
5 400
61 938
5 651
Utropspris
1 100 EUR
Budhistorik (20 bud)
21 apr 2015 17:37
5 400 EUR
21 apr 2015 17:35
5 200 EUR
21 apr 2015 17:35
5 000 EUR
21 apr 2015 17:33
4 755 EUR
21 apr 2015 17:33
4 555 EUR
21 apr 2015 17:33
2 200 EUR
21 apr 2015 17:33
2 100 EUR
20 apr 2015 19:11
1 700 EUR
20 apr 2015 19:11
1 650 EUR
18 apr 2015 2:47
1 600 EUR
18 apr 2015 2:47
1 550 EUR
11 apr 2015 18:53
1 250 EUR
11 apr 2015 18:53
1 200 EUR
11 apr 2015 18:53
1 050 EUR
11 apr 2015 18:53
1 000 EUR
11 apr 2015 14:10
900 EUR
5 apr 2015 22:21
800 EUR
4 apr 2015 23:52
130 EUR
3 apr 2015 10:45
120 EUR
3 apr 2015 2:13
100 EUR