Nikolai Lehto

(Finland, 1905-1994)
Nikolai Lehto
(Finland, 1905-1994)

NIKOLAI LEHTO, "RUINER 1317-1528".

Sign. -56. Olja på duk 79,5x90 cm.

Sedvanligt slitage.

Proveniens

Köpt direkt av konstnären.

Slott Kuusisto.

Klubbat pris
710
7 483
813
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (9 bud)
21 apr 2015 13:16
710 EUR
20 apr 2015 12:44
690 EUR
20 apr 2015 12:44
680 EUR
7 apr 2015 10:49
670 EUR
7 apr 2015 10:49
650 EUR
5 apr 2015 10:16
600 EUR
2 apr 2015 19:49
250 EUR
2 apr 2015 12:30
200 EUR
2 apr 2015 11:40
30 EUR