Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Ananas. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Gul (cerium) fasetterad kristall. Höjd 25 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
2 700
30 969
2 826
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
21 apr 2015 17:18
2 700 EUR
21 apr 2015 15:23
2 600 EUR
9
21 apr 2015 15:23
2 550 EUR
9
21 apr 2015 11:06
2 400 EUR
8
21 apr 2015 8:11
2 300 EUR
21 apr 2015 8:10
2 200 EUR
8
21 apr 2015 8:10
2 200 EUR
20 apr 2015 21:35
2 100 EUR
20 apr 2015 21:35
2 000 EUR
20 apr 2015 19:28
1 650 EUR
15 apr 2015 22:00
1 600 EUR
3 apr 2015 21:19
1 550 EUR
3 apr 2015 21:19
1 502 EUR
3 apr 2015 16:23
1 450 EUR
3 apr 2015 16:23
1 400 EUR
3 apr 2015 13:39
1 250 EUR
3 apr 2015 13:39
1 200 EUR
3 apr 2015 13:39
1 200 EUR
2 apr 2015 23:28
1 050 EUR
2 apr 2015 23:28
1 000 EUR
2 apr 2015 21:25
820 EUR
2 apr 2015 21:25
800 EUR
2 apr 2015 18:50
600 EUR
2 apr 2015 9:37
300 EUR
2 apr 2015 9:05
30 EUR