Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, Otydlig sign. G. Nyman. Sent 1940-tal.

Klart glas med musch. Höjd 35 cm.

Sedvanligt slitage.

450
5 162
471
Utropspris
800 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
9 apr 2015 18:43
450 EUR
4 apr 2015 7:58
370 EUR