Nanny Still

(Finland, 1926-2009)
Nanny Still
(Finland, 1926-2009)

NANNY STILL, VAS. Formgiven 1960.

Formblåst turkost glas. Höjd 60 cm, diam. 16 cm.

Sedvanligt slitage.

Proveniens

Nanny Stills familj.

Formgivare

Klubbat pris
731
8 385
765
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (15 bud)
21 apr 2015 14:16
731 EUR
21 apr 2015 14:16
711 EUR
21 apr 2015 14:11
691 EUR
21 apr 2015 14:11
671 EUR
21 apr 2015 11:35
600 EUR
20 apr 2015 17:34
580 EUR
20 apr 2015 17:34
561 EUR
20 apr 2015 17:32
560 EUR
20 apr 2015 17:32
540 EUR
20 apr 2015 17:31
520 EUR
20 apr 2015 17:31
500 EUR
20 apr 2015 17:21
480 EUR
18 apr 2015 20:31
250 EUR
9 apr 2015 8:16
150 EUR
5 apr 2015 22:01
30 EUR