Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Slöja. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö. 1940-tal.

Klart glas med musch. Höjd 11 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 apr 2015 14:10
400 EUR
4 apr 2015 16:00
380 EUR
4 apr 2015 8:33
350 EUR
4 apr 2015 7:51
300 EUR
3 apr 2015 23:04
250 EUR
2 apr 2015 21:34
230 EUR
2 apr 2015 21:26
210 EUR
2 apr 2015 11:59
150 EUR
2 apr 2015 11:11
80 EUR