Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Serpentin. Sign. Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy. 1965 - 1972.

Klart och ljusblått slipat glas. Höjd 19,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
400
4 588
419
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (7 bud)
23 apr 2015 15:26
400 EUR
23 apr 2015 15:26
380 EUR
23 apr 2015 15:26
360 EUR
4 apr 2015 7:53
340 EUR
3 apr 2015 22:51
320 EUR
3 apr 2015 22:51
310 EUR
3 apr 2015 9:43
300 EUR