Madeleine Pyk – en samling F769

Juha Soisalo

(Finland, 1941-2016)
Juha Soisalo
(Finland, 1941-2016)

JUHA SOISALO, "JORDENS SÅNG".

Sign. Olja på duk 119x97,5 cm.

Klubbat pris
490
5 160
563
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 apr 2015 15:03
490 EUR
9 apr 2015 10:04
470 EUR
4 apr 2015 9:12
450 EUR
3 apr 2015 10:36
400 EUR
2 apr 2015 22:15
350 EUR
2 apr 2015 19:47
150 EUR