Gunnel Nyman

(Finland, 1909-1948)
Gunnel Nyman
(Finland, 1909-1948)

GUNNEL NYMAN, VAS. Sign. G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö -57.

Klart och lila glas med musch. Höjd 33,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Formgivare

Klubbat pris
1 950
20 358
2 206
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (25 bud)
8
22 apr 2015 15:16
1 950 EUR
22 apr 2015 15:16
1 900 EUR
22 apr 2015 15:15
1 650 EUR
22 apr 2015 15:15
1 600 EUR
22 apr 2015 15:14
1 450 EUR
22 apr 2015 15:14
1 400 EUR
21 apr 2015 10:19
1 100 EUR
20 apr 2015 20:26
1 050 EUR
20 apr 2015 20:20
1 000 EUR
20 apr 2015 20:20
980 EUR
20 apr 2015 9:25
960 EUR
20 apr 2015 9:25
940 EUR
20 apr 2015 9:24
920 EUR
20 apr 2015 9:24
900 EUR
20 apr 2015 9:24
880 EUR
20 apr 2015 9:24
860 EUR
20 apr 2015 9:24
840 EUR
20 apr 2015 9:24
820 EUR
19 apr 2015 14:50
700 EUR
19 apr 2015 14:50
680 EUR
19 apr 2015 14:49
660 EUR
19 apr 2015 14:49
640 EUR
6 apr 2015 6:52
620 EUR
2 apr 2015 23:29
600 EUR
2 apr 2015 21:18
250 EUR