Aulis Leinonen & Tapio Wirkkala

(Finland)
(Finland)

TAPIO WIRKKALA, SKÅL. Sign. Tapio Wirkkala Iittala -56 -30.

Ljusblått glas. Diameter 24,5 cm, höjd 4,5 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
670
7 625
711
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (17 bud)
23 apr 2015 15:45
670 EUR
8
23 apr 2015 15:45
650 EUR
8
23 apr 2015 15:45
640 EUR
23 apr 2015 15:45
620 EUR
8
23 apr 2015 15:45
560 EUR
23 apr 2015 15:45
540 EUR
8
23 apr 2015 15:44
520 EUR
23 apr 2015 15:44
500 EUR
8
23 apr 2015 13:50
480 EUR
23 apr 2015 9:59
460 EUR
15 apr 2015 22:30
440 EUR
10 apr 2015 11:16
420 EUR
5 apr 2015 16:12
400 EUR
3 apr 2015 22:04
350 EUR
3 apr 2015 9:48
288 EUR
2 apr 2015 23:45
222 EUR
2 apr 2015 21:17
50 EUR