Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Sign. Aimo Okkolin Riihimäen Lasi Oy.

Gul (cerium) slipad kristall. Höjd 26,5 cm. Diameter 19 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
600
6 324
687
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (4 bud)
3 apr 2015 9:59
600 EUR
2 apr 2015 21:59
550 EUR
2 apr 2015 21:58
500 EUR
2 apr 2015 21:16
250 EUR