Madeleine Pyk – en samling F769

Hannu Väisänen

(Finland, Född 1951)
Hannu Väisänen
(Finland, Född 1951)

HANNU VÄISÄNEN, "FEM ROSOR".

Sign. 92. Olja på duk 121x140 cm.

Klubbat pris
2 000
21 060
2 297
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (9 bud)
23 apr 2015 16:21
2 000 EUR
23 apr 2015 16:21
1 800 EUR
23 apr 2015 16:21
1 600 EUR
23 apr 2015 16:20
1 500 EUR
23 apr 2015 16:20
1 300 EUR
23 apr 2015 16:20
1 150 EUR
22 apr 2015 13:36
1 100 EUR
3 apr 2015 15:14
500 EUR
2 apr 2015 15:51
50 EUR