Carl Gustaf Hiort af Ornäs

(Finland, 1911-1995)
Carl Gustaf Hiort af Ornäs
(Finland, 1911-1995)

CARL GUSTAF HIORT AF ORNÄS, TV-BÄNK, Ca 1960-tal.

Teakfaner. Tre separata delar, bordsskiva och två svartmålade, triangelformade ben. Längd 155 cm, djup 48 cm, höjd 39 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
170
1 792
195
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (5 bud)
21 maj 2015 12:02
170 EUR
21 maj 2015 11:19
160 EUR
21 maj 2015 11:19
160 EUR
14 maj 2015 18:08
150 EUR
13 maj 2015 13:39
125 EUR