Leonard Ackley

(Finland, Född 1945)
Leonard Ackley
(Finland, Född 1945)

LEONARD ACKLEY, "HUND II".

Sign. 1987. Olja på duk 120x145 cm.

Proveniens

Modern Art Collection - MAC.

Klubbat pris
3 700
42 439
3 872
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (39 bud)
9
23 apr 2015 16:40
3 700 EUR
23 apr 2015 16:39
3 600 EUR
9
23 apr 2015 16:36
3 500 EUR
23 apr 2015 16:36
3 400 EUR
9
23 apr 2015 16:34
3 300 EUR
23 apr 2015 16:34
3 200 EUR
9
23 apr 2015 16:33
3 100 EUR
23 apr 2015 16:33
3 001 EUR
23 apr 2015 16:33
3 000 EUR
9
23 apr 2015 16:33
2 900 EUR
23 apr 2015 16:33
2 800 EUR
9
23 apr 2015 16:32
2 700 EUR
23 apr 2015 16:32
2 600 EUR
9
23 apr 2015 16:32
2 600 EUR
23 apr 2015 16:31
2 500 EUR
9
23 apr 2015 16:30
2 400 EUR
23 apr 2015 16:29
2 300 EUR
23 apr 2015 16:29
2 200 EUR
23 apr 2015 16:29
2 200 EUR
23 apr 2015 16:28
2 100 EUR
23 apr 2015 16:28
2 000 EUR
23 apr 2015 16:28
1 851 EUR
23 apr 2015 16:28
1 801 EUR
23 apr 2015 16:26
1 751 EUR
23 apr 2015 16:26
1 701 EUR
23 apr 2015 16:22
1 651 EUR
8
23 apr 2015 16:22
1 601 EUR
23 apr 2015 16:15
1 550 EUR
23 apr 2015 16:15
1 500 EUR
23 apr 2015 14:35
1 450 EUR
23 apr 2015 14:35
1 400 EUR
23 apr 2015 13:05
1 350 EUR
23 apr 2015 13:05
1 300 EUR
22 apr 2015 0:02
1 200 EUR
21 apr 2015 9:13
1 150 EUR
3 apr 2015 15:13
1 100 EUR
2 apr 2015 21:55
900 EUR
2 apr 2015 21:34
800 EUR
2 apr 2015 17:46
100 EUR