Lauri Ahlgrén

(Finland, 1929-2021)
Lauri Ahlgrén
(Finland, 1929-2021)

LAURI AHLGRÉN, "HJÄLTARNAS DANS".

Sign. 1996. Olja på duk 116x165,5 cm.

Klubbat pris
8 200
94 054
8 582
Utropspris
5 000 EUR
Budhistorik (30 bud)
8
23 apr 2015 17:33
8 200 EUR
23 apr 2015 17:29
8 000 EUR
8
23 apr 2015 17:29
7 800 EUR
23 apr 2015 17:28
7 600 EUR
8
23 apr 2015 17:28
7 400 EUR
23 apr 2015 17:26
7 200 EUR
8
23 apr 2015 17:26
7 000 EUR
23 apr 2015 17:26
6 800 EUR
8
23 apr 2015 17:26
6 600 EUR
23 apr 2015 15:51
6 400 EUR
8
23 apr 2015 15:51
6 200 EUR
8
23 apr 2015 15:48
6 000 EUR
23 apr 2015 15:48
5 800 EUR
8
23 apr 2015 15:40
5 600 EUR
23 apr 2015 15:16
5 400 EUR
23 apr 2015 15:16
5 200 EUR
23 apr 2015 15:16
5 000 EUR
23 apr 2015 5:33
4 000 EUR
20 apr 2015 18:11
1 400 EUR
18 apr 2015 15:57
1 350 EUR
17 apr 2015 12:02
1 300 EUR
16 apr 2015 10:39
1 150 EUR
14 apr 2015 11:21
1 100 EUR
6 apr 2015 7:13
900 EUR
4 apr 2015 22:58
820 EUR
3 apr 2015 15:12
800 EUR
3 apr 2015 10:41
500 EUR
3 apr 2015 8:31
400 EUR
2 apr 2015 23:04
370 EUR
2 apr 2015 20:01
350 EUR