Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

TOM WESSELMANN, "JUDY TRYING ON CLOTHES".

Sign. Färgserigrafi (1997), 11/65, 85x115,5 cm.

Proveniens

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Klubbat pris
4 800
55 056
5 023
Utropspris
3 500 EUR
Budhistorik (18 bud)
23 apr 2015 15:27
4 800 EUR
23 apr 2015 15:27
4 600 EUR
23 apr 2015 15:27
4 400 EUR
23 apr 2015 15:27
4 200 EUR
23 apr 2015 14:21
3 900 EUR
23 apr 2015 14:21
3 800 EUR
23 apr 2015 11:25
3 700 EUR
23 apr 2015 11:25
3 600 EUR
23 apr 2015 11:24
3 500 EUR
23 apr 2015 11:24
3 400 EUR
22 apr 2015 14:49
3 300 EUR
22 apr 2015 9:15
3 200 EUR
21 apr 2015 13:51
3 000 EUR
21 apr 2015 13:51
2 900 EUR
11 apr 2015 9:15
2 800 EUR
4 apr 2015 11:57
2 200 EUR
2 apr 2015 12:01
1 100 EUR
2 apr 2015 11:47
1 000 EUR