Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

TOM WESSELMANN, "BIG BEDROOM BLONDE".

Sign. Färgserigrafi, PP 1/5, 92x111 cm.

Proveniens

The Barrington Gallery of London Ltd, New York.

Klubbat pris
5 800
66 526
6 070
Utropspris
4 500 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
21 apr 2015 16:06
5 800 EUR
21 apr 2015 16:06
5 600 EUR
8
21 apr 2015 16:06
5 600 EUR
21 apr 2015 16:04
5 400 EUR
21 apr 2015 15:49
5 200 EUR
21 apr 2015 15:48
5 000 EUR
21 apr 2015 15:48
5 000 EUR
21 apr 2015 15:44
4 400 EUR
21 apr 2015 13:50
4 200 EUR
21 apr 2015 13:50
4 000 EUR
21 apr 2015 8:45
3 900 EUR
15 apr 2015 8:33
3 800 EUR
15 apr 2015 8:33
3 700 EUR
10 apr 2015 10:11
3 600 EUR
3 apr 2015 14:20
3 200 EUR
2 apr 2015 11:45
3 000 EUR
2 apr 2015 9:35
1 000 EUR