Aimo Okkolin

(Finland, 1917-1982)
Aimo Okkolin
(Finland, 1917-1982)

AIMO OKKOLIN, VAS. Sign. Aimo Okkolin, Riihimäen Lasi Oy.

Klart och rött glas. Höjd 35 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
580
6 113
664
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (12 bud)
21 apr 2015 15:49
580 EUR
21 apr 2015 15:49
560 EUR
21 apr 2015 15:48
540 EUR
21 apr 2015 15:48
520 EUR
21 apr 2015 14:51
500 EUR
21 apr 2015 14:51
480 EUR
20 apr 2015 11:24
430 EUR
20 apr 2015 11:24
410 EUR
4 apr 2015 8:02
400 EUR
3 apr 2015 22:49
300 EUR
3 apr 2015 10:11
225 EUR
2 apr 2015 21:16
200 EUR