Pekka Ryynänen

(Finland, Född 1949)
Pekka Ryynänen
(Finland, Född 1949)

PEKKA RYYNÄNEN, "RONDO II".

A tergo sign. 1984. Olja på duk, uppfodrad på skiva 25x150 cm.

Klubbat pris
780
8 947
816
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (18 bud)
21 apr 2015 15:31
780 EUR
8
21 apr 2015 15:31
761 EUR
8
21 apr 2015 15:30
760 EUR
21 apr 2015 15:28
740 EUR
8
21 apr 2015 15:28
721 EUR
8
21 apr 2015 15:28
720 EUR
21 apr 2015 15:28
700 EUR
8
21 apr 2015 15:27
680 EUR
21 apr 2015 15:25
660 EUR
21 apr 2015 15:25
650 EUR
18 apr 2015 19:15
640 EUR
18 apr 2015 16:44
400 EUR
12 apr 2015 15:47
350 EUR
8 apr 2015 14:49
300 EUR
8 apr 2015 0:08
240 EUR
5 apr 2015 15:42
220 EUR
2 apr 2015 21:30
200 EUR
2 apr 2015 19:34
100 EUR