Robert Indiana

(USA, 1928-2018)
Robert Indiana
(USA, 1928-2018)

ROBERT INDIANA, INRAMAD MATTA. Chosen Love. Sign. R Indiana, numrerad 369/999 på tygetikett.

Handtuftad 60x61 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
380
4 324
403
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (14 bud)
21 apr 2015 15:30
380 EUR
21 apr 2015 15:30
360 EUR
21 apr 2015 15:29
340 EUR
20 apr 2015 14:01
320 EUR
20 apr 2015 13:59
300 EUR
20 apr 2015 13:59
300 EUR
20 apr 2015 10:33
260 EUR
20 apr 2015 10:33
240 EUR
18 apr 2015 2:24
200 EUR
17 apr 2015 23:03
180 EUR
17 apr 2015 16:24
160 EUR
17 apr 2015 13:04
150 EUR
17 apr 2015 10:39
50 EUR
4 apr 2015 16:36
45 EUR

 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

891. Jacob Dahlgren, "Lunelax".
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
Budhistorik
16 000

ditt bud
Aktuellt bud:
16 000 SEK