Madeleine Pyk – en samling F769

TAKLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu. 1950-tal.

Mässing och opalglas. Höjd 41 cm, diam. 22 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
500
5 270
572
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
10 maj 2015 4:13
500 EUR
7 maj 2015 9:11
400 EUR
6 maj 2015 16:54
325 EUR
5 maj 2015 14:31
300 EUR
4 maj 2015 22:01
200 EUR
2 maj 2015 20:00
100 EUR
2 maj 2015 14:16
30 EUR