TAKLAMPOR, ETT PAR. Tillverkad av Itsu. 1950-tal.

Mässing och opalglas. Höjd 41 cm, diam. 22 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
500
5 690
531
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (7 bud)
10 maj 2015 4:13
500 EUR
7 maj 2015 9:11
400 EUR
6 maj 2015 16:54
325 EUR
5 maj 2015 14:31
300 EUR
4 maj 2015 22:01
200 EUR
2 maj 2015 20:00
100 EUR
2 maj 2015 14:16
30 EUR
 Dölj
 Visa mer

Modern Art & Design 656

539. Kristian Nilsson, collier 18K guld med runda briljantslipade diamanter och odlade pärlor, Stockholm 1982.
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
28 000

ditt bud
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
22 000

ditt bud
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
28 000 SEK