CHRISTO JAVACHEFF, WRAPPED MONUMENT TO VITTORIO EMANUELE.

Sign. Litografi, 29/75, 70x55 cm.

Klubbat pris
800
9 176
837
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (7 bud)
21 apr 2015 16:07
800 EUR
11 apr 2015 20:00
600 EUR
8 apr 2015 22:31
520 EUR
4 apr 2015 16:14
420 EUR
3 apr 2015 22:35
400 EUR
2 apr 2015 15:16
300 EUR
2 apr 2015 10:18
30 EUR