Yki Nummi

(Finland, 1925-1984)
Yki Nummi
(Finland, 1925-1984)

YKI NUMMI, TAKLAMPOR, 3 ST. 1960-talets början.

Akrylskärm och mässingsskaft. Diam. 40 cm, höjd 28-93 cm.

Sedvanligt slitage.

Klubbat pris
940
9 842
1 067
Utropspris
1 300 EUR
Budhistorik (6 bud)
22 apr 2015 17:45
940 EUR
18 apr 2015 22:11
920 EUR
16 apr 2015 18:54
900 EUR
14 apr 2015 9:14
540 EUR
8 apr 2015 17:51
520 EUR
7 apr 2015 19:35
500 EUR