Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, SEGELBÅT VID KUSTEN.

Sign. Olja på skiva 27x45 cm.

Klubbat pris
8 600
98 642
9 000
Utropspris
8 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
28 maj 2015 18:39
8 600 EUR
28 maj 2015 18:38
8 400 EUR
28 maj 2015 18:38
8 201 EUR
28 maj 2015 18:37
7 801 EUR
28 maj 2015 18:37
7 601 EUR
25 maj 2015 16:17
6 900 EUR
23 maj 2015 16:22
5 700 EUR
17 maj 2015 11:23
5 405 EUR
14 maj 2015 13:49
5 205 EUR
11 maj 2015 22:59
5 005 EUR
8 maj 2015 23:34
3 500 EUR
8 maj 2015 19:51
400 EUR