Nadine Lundahl

(Finland, Född 1958)
Nadine Lundahl
(Finland, Född 1958)

NADINE LUNDAHL, STILLEBEN MED KÖRSBÄR.

Sign. 1986. Olja på skiva 39x50 cm.

Klubbat pris
2 300
24 242
2 632
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (17 bud)
8
28 maj 2015 18:13
2 300 EUR
9
28 maj 2015 18:13
2 200 EUR
8
28 maj 2015 18:12
2 100 EUR
28 maj 2015 18:12
2 000 EUR
8
28 maj 2015 18:12
2 000 EUR
28 maj 2015 18:11
1 750 EUR
8
28 maj 2015 18:11
1 700 EUR
16 maj 2015 10:18
1 600 EUR
16 maj 2015 10:18
1 550 EUR
16 maj 2015 10:17
1 150 EUR
16 maj 2015 10:17
1 100 EUR
15 maj 2015 13:28
1 000 EUR
13 maj 2015 19:21
700 EUR
11 maj 2015 21:17
600 EUR
8 maj 2015 23:29
550 EUR
8 maj 2015 18:03
200 EUR
8 maj 2015 14:45
150 EUR