TEKOPPAR, ETT PAR, glas, 1800-tal, Ryssland.

Fatets diameter 13 cm, koppens höjd 8 cm.

Små kantnagg.

ПАРА ЧАЙНЫХ ЧАШЕК. Стекло, 19-й век, Россия. Диаметр посуды 13 см, высота чашки 8 см.

85
975
89
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
6 jul 2015 21:13
85 EUR
29 jun 2015 21:41
80 EUR