Hugo Simberg

(Finland, 1873-1917)
Hugo Simberg
(Finland, 1873-1917)

HUGO SIMBERG, EFTER REGNET.

Sign. Olja på duk 32x54 cm.

Saarikivi 259.

Konstnär

Klubbat pris
5 200
58 604
5 426
Utropspris
7 000 EUR
Budhistorik (5 bud)
26 maj 2015 15:49
5 200 EUR
8 maj 2015 21:35
5 000 EUR
8 maj 2015 21:16
3 500 EUR
8 maj 2015 21:12
3 100 EUR
8 maj 2015 17:39
3 000 EUR