SNUSDOSA, silver och sten, 1700-tal, Frankrike.

Storlek 5x7,8 cm.

Bruksslitage.

Klubbat pris
380
4 305
396
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (6 bud)
28 maj 2015 18:31
380 EUR
28 maj 2015 18:31
360 EUR
28 maj 2015 18:31
360 EUR
16 maj 2015 13:38
340 EUR
8 maj 2015 21:52
320 EUR
8 maj 2015 19:00
300 EUR