Ellen Favorin

(Finland, 1853-1919)
Ellen Favorin
(Finland, 1853-1919)

ELLEN FAVORIN, RÖD STUGA.

Sign. -77. Olja på duk 17x23,5 cm.

Finska konstföreningens 100-årsjubileumsutställning, 1946, nr 88.

Klubbat pris
1 600
18 032
1 670
Utropspris
2 000 EUR
Budhistorik (6 bud)
25 maj 2015 11:24
1 600 EUR
25 maj 2015 10:32
1 500 EUR
25 maj 2015 10:32
1 300 EUR
25 maj 2015 10:31
1 250 EUR
25 maj 2015 10:31
1 200 EUR
8 maj 2015 21:20
1 000 EUR