Madeleine Pyk – en samling F769

Väinö Streng

(Finland, 1882-1919)
Väinö Streng
(Finland, 1882-1919)

VÄINÖ STRENG, VID SPEGELN.

Sign. 1909. Olja på duk 65x49 cm.

Klubbat pris
800
8 432
916
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (12 bud)
28 maj 2015 18:30
800 EUR
28 maj 2015 18:30
780 EUR
28 maj 2015 18:29
760 EUR
28 maj 2015 18:29
740 EUR
28 maj 2015 18:29
720 EUR
28 maj 2015 18:29
700 EUR
28 maj 2015 18:29
680 EUR
28 maj 2015 18:28
660 EUR
28 maj 2015 18:28
640 EUR
28 maj 2015 18:28
620 EUR
26 maj 2015 8:57
600 EUR
8 maj 2015 16:10
580 EUR