Berndt Lindholm

(Finland, 1841-1914)
Berndt Lindholm
(Finland, 1841-1914)

BERNDT LINDHOLM, BYLIV.

Sign. -84. Olja på duk 46x67 cm.

Enligt uppgift Fjällbacka. Detta föremål lämnas ut på Stora Robertsgatan 12, Helsingfors efter avslutad auktion.

Klubbat pris
11 400
130 758
11 930
Utropspris
12 000 EUR
Budhistorik (24 bud)
27 maj 2015 18:02
11 400 EUR
27 maj 2015 18:01
11 200 EUR
27 maj 2015 18:00
11 000 EUR
27 maj 2015 17:59
10 800 EUR
27 maj 2015 17:57
10 600 EUR
27 maj 2015 17:57
10 400 EUR
27 maj 2015 17:55
10 200 EUR
27 maj 2015 17:55
10 000 EUR
27 maj 2015 17:54
9 800 EUR
27 maj 2015 17:52
9 600 EUR
27 maj 2015 17:51
9 400 EUR
27 maj 2015 17:50
9 200 EUR
27 maj 2015 17:46
9 000 EUR
27 maj 2015 15:11
8 800 EUR
27 maj 2015 9:14
8 600 EUR
27 maj 2015 6:33
8 400 EUR
27 maj 2015 6:33
8 300 EUR
26 maj 2015 8:55
8 200 EUR
25 maj 2015 22:31
8 000 EUR
23 maj 2015 16:05
7 700 EUR
16 maj 2015 16:38
7 500 EUR
8 maj 2015 22:58
5 500 EUR
8 maj 2015 22:21
1 000 EUR
8 maj 2015 20:56
30 EUR