ÖRHÄNGEN, förgylld mässing och stål. Tidigt 1800-tal.

Storlek 67x45 mm.

Reparationer och utbytta delar.

Klubbat pris
500
5 665
522
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (6 bud)
25 maj 2015 8:54
500 EUR
25 maj 2015 8:54
475 EUR
22 maj 2015 22:41
400 EUR
19 maj 2015 6:03
150 EUR
16 maj 2015 21:39
100 EUR
12 maj 2015 19:53
30 EUR