Madeleine Pyk – en samling F769

Elvi Maarni

(Finland, 1907-2006)
Elvi Maarni
(Finland, 1907-2006)

ELVI MAARNI, FLICKA MED FIOL.

Sign. Olja på duk, uppfodrad på pannå 22x18 cm.

Klubbat pris
1 251
13 186
1 432
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (17 bud)
26 maj 2015 18:06
1 251 EUR
26 maj 2015 18:05
1 201 EUR
26 maj 2015 18:05
1 151 EUR
26 maj 2015 18:04
1 101 EUR
26 maj 2015 18:04
1 051 EUR
26 maj 2015 14:50
1 001 EUR
26 maj 2015 13:37
981 EUR
26 maj 2015 13:37
980 EUR
25 maj 2015 15:55
960 EUR
23 maj 2015 12:33
820 EUR
23 maj 2015 1:36
800 EUR
14 maj 2015 13:14
750 EUR
10 maj 2015 21:47
670 EUR
10 maj 2015 21:46
650 EUR
10 maj 2015 0:14
600 EUR
8 maj 2015 22:40
550 EUR
8 maj 2015 19:01
200 EUR