Jalmari Ruokokoski

(Finland, 1886-1936)
Jalmari Ruokokoski
(Finland, 1886-1936)

JALMARI RUOKOKOSKI, JALMARI RUOKOKOSKI OCH TYKO SALLINEN.

Sign. 1915. Olja på duk 46x50,5 cm.

Konstnär

Klubbat pris
5 000
56 650
5 216
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (13 bud)
28 maj 2015 16:24
5 000 EUR
28 maj 2015 16:24
4 800 EUR
28 maj 2015 16:23
3 900 EUR
28 maj 2015 16:23
3 800 EUR
28 maj 2015 16:21
3 600 EUR
28 maj 2015 16:21
3 500 EUR
28 maj 2015 16:08
3 400 EUR
28 maj 2015 14:41
3 300 EUR
28 maj 2015 14:32
3 200 EUR
28 maj 2015 10:55
2 800 EUR
26 maj 2015 19:09
2 600 EUR
10 maj 2015 13:54
2 500 EUR
8 maj 2015 20:25
1 111 EUR